מצלמות אבטחה אלחוטיות – פתרון לכל אחד

מצלמות אבטחה אלחוטיות יאפשרו לכם להזיז את המצלמה מחדר לחדר ולמקם מצלמות במקום בו אין גישה להעברת חוטי חשמל רבים לחיבור המצלמות. מעוניינים במיגון בכל חלל בבית? מצלמות אבטחה אלחוטיות יבצעו את העבודה בצורה הטובה ביותר.

מצלמות אבטחה אלחוטיות נעים מאוד

מצלמות אבטחה לבית ומערכות אזעקה הן הדרך הטובה ביותר להבטיח לעצמנו ולבני משפחתנו מיגון מקסימאלי. אם אתם מעוניינים לצאת לעבודה ועדיין להיות בשליטה לגבי המתרחש בביתכם ולדעת כי הילדים מוגנים, מצלמות אבטחה אלחוטיות או קוויות לבית יספקו את הפתרון האידיאלי. גם במקרים בהם אתם נמצאים בחדר אחד והתינוק נמצא בחדר אחר תוכלו לוודא כי הכל בסדר איתו על ידי מיקום מצלמת אבטחה בחדרו.

פעמים רבות אנשים מעוניינים לנייד מצלמה מחדר לחדר או מעוניינים למקם מצלמה היכן שאין מספיק חיבורי חשמל להתקנתם, במקרים כאלו מצלמות אלחוטיות יספקו את הפתרון האידיאלי.

חשוב לדעת כי למרות שמצלמות אלו נקראות אלחוטיות הן חייבות בחיבור למתח חשמלי כלשהו בבית, דבר אותו תוכלו לבצע באמצעות בטריות או כבלי חשמל. כל המצלמות האלחוטיות מכילות משדר אשר שולח את כל המידע אותו הוא מצלם למרקע טלוויזיה או מחשב ללא שום כבל מקשר ומכאן יתרונן הגדול ביותר.

מצלמות אבטחה אלחוטיות – סוגים

חשוב לדעת כי יש שני סוגים של מצלמות אבטחה לבית מסוג אלחוטי והבחירה צריכה להיעשות בהתאם לתנאים בבית ולצרכים שלכם ושל בני משפחותיכם:

 • מצלמות נסתרות- ניתן להשתמש במצלמות אלו בחלל הפנימי או החיצוני  (חצר, גינה) בבית. עסקים וחברות רבות בוחרים להתקין מצלמות נסתרות על מנת לעקוב אחד מעשיהם של העובדים שלהם ללא ידיעתם, בנוסף, בעקבות כותרות מסעירות של התעללות בילדים ובאוכלוסיית הגיל השלישי, רבים בוחרים להתקין מצלמות אלו גם בבתים פרטיים על מנת לוודא כי הבייביסיטר אכן שומרת על הילד והמטפלת של ההורה אכן מטפלת בו כהלכה.
 • מצלמות ממונעות- אם אתם מעוניינים ברדיוס ניידות גדול בעלות זום אופטי וכן אפשרות של התמקדות על אובייקט מסוים באמצעות פונקציות של תקריב, צידוד וכן הגבהה, מצלמות אלחוטיות ממונעות ישמשו אתכם בצורה הטובה ביותר. כיום, בעקבות הטכנולוגיה המתקדמת קיימת אפשרות של רכישת מצלמת אבטחה ממונעות שבה אתם יכולים לקבוע על איזה אובייקט אתם מעוניינים שהיא תתקבע והיא תצלם את אותו אובייקט במצב דומם וכן במצבים של ניע ממקום למקום ללא הצורך בהזזת המצלמה או בהוראות מחודשות.

מצלמות אבטחה אלחוטיות – נקודות חשובות

רכישה של מצלמות אבטחה ביתיות אלחוטיות דורשת הכנה מקדימה בה אתם קובעים כיצד אתם מעוניינים שהמצלמה תשרת אתכם והתייעצות עם מומחה בתחום באשר למצלמה המתאימה לכם.

 • תקציב- יש להחליט על התקציב אותו אתם מייעדים למצלמה. קיים היצע גדול מאוד של מצלמות ולכן הקביעה של הסכום אותו אתם מעוניינים להוציא על המצלמה יכולה לקצר את התהליך ולאפשר לכם לבחור במצלמה המתאימה ביותר.
 • התקנה- חשוב לבקש מהמתקין של המצלמה להתקין אותו במקום גבוה וזאת על מנת למנוע מצב בו הילדים מגיעים למצלמה או אפשרות לגרום לה חבלה או לגנוב אותה.
 • זרוע- לכל מצלמה יש זרוע. חשוב מאוד לוודא כי זרוע המצלמה תתאים למיקום בו אתם מעוניינים שהיא תותקן.
 • רזולוציה- ככל שהרזולוציה של המצלמה תהיה גדולה יותר כך גם התמונה תהיה חדה יותר, דהיינו, איכותית יותר ולכן חשוב מאוד לוודא כי הרזולוציה במצלמה אותה אתם מתכוונים לרכוש גבוהה.
 • תנאי תאורה- כל מצלמת אבטחה תצטרך להתמודד מול תנאי תאורה שונים. חשוב לדעת כי ככל שמספר ה- LUXיהיה קטן יותר, כך גם יכולת הצילום והראייה שלה בלילה תהיה גדולה יותר.
 • עדשה- יש לוודא כי המספר הפוקאלי של עדשת המצלמה יהיה גדול. ככל שהוא גדול יותר כך גם המצלמה תוכל להתמקד על אותו אובייקט אותו אתם מעוניינים שהיא תצלם ממרחק גדול יותר.
 • תקנים- יש לוודא כי המצלמה אותה אתם רוכשים עומדת בכל התקנים. דבר אשר ישפיע בצורה ניכרת על האטימות שלה.
 • כמות PRESET– יש לוודא כי במצלמה יש כמות PRESETמספקת לביצוע של סריקה רציפה של השטח אותו אתם מעוניינים לצלם.
 • התאמה- חשוב שתוודאו כי המצלמה אותה אתם מעוניינים לרכוש אכן מתאימה לפרוטוקולי שליטה ולמערכת ההקלטה שלכם.

מעוניינים שמומחה בתחום מצלמות אבטחה אלחוטיות יעזור לכם לבחור את המצלמה המתאימה ביותר? השאירו את הפרטים שלכם ומומחה בתחום יחזור אליכם ללא כל עלות או התחייבות.