כוחה של מדיטציה

בתקופה האחרונה היה לי קשה להירגע מהפחדים האלו, שמשהו יקרה בבית. הפכתי להיות חרדתית חסרת תקנה וזה גם עובר לילדים, שסופגים ממני את הפחדים.  אז החלטתי לעשות משהו בנידון, לנסות להשתחרר קצת ולמצוא פתרון לכל הפחדים הללו שלרובם אין בכלל בסיס.

הציעו לי ללכת לפסיכולוג, אבל מבלי לפקפק ביכולות המקצועיות של פסיכולוגים, פשוט אין לי את הכוח והסבלנות להתחיל לחפור במה שהיה בעבר. בכדי לעשות משהו בכל זאת, החלטתי פשוט לעשות מדיטציות. התחלתי ללכת לשיעורים אשר לימוד טכניקה מסוימת של מדיטציות ואת כל מה שלמדנו תרגלתי ויישמתי בבית.

לא אגיד לכם שהפחדים עברו לגמרי, אבל אחרי המדיטציה אני מרגישה הרבה יותר רגועה וזה כבר משהו. אז אני ממליצה..

לילה בבית

יש לילות שמקשים עליך להירדם, ברקע אתה שומע רחשים שאתה לא באמת יודע מה המקור שלהם ומפחד לקום לבדוק. לי זה קורה כשבעלי לא בבית, הוא פעם בכמה חודשים נוסע להשתלמויות וכנסים מהעבודה. ואני לבד בבית עם הילדים ובדיוק בלילות האלו הרחשים האלו מופיעים. ואני מפחדת, ישנה כשלידי איזה מזלג, כאילו זה מה שיציל אותי ואת הילדים אם מישהו ירצה להזיק לנו. מחבקת את הסמארטפון עם חיוג מהיר למשטרה.
בדרך כלל בשעות הקטנות של הלילה, הרעשים מתפוגגים ואני נרדמת לאיזה שעתיים, אבל הלילה הזה ממשיך איתי לעבר היום שלמחרת או לפחות העייפות שצברתי במהלכו.
תמיד חשבתי שברגע שנמגן את הבית הלילות הלבנים האלו יעברו, אבל מסתבר שהחרדות יותר חזקות מאזעקות ומצלמות..